• תקנון

תקנון אתר "Rnatural"

התקנון פונה בלשון זכר ומיועד לשתי המינים

 

1. אתר "Rnatural" הינה חנות מקוונת למכירת מוצרי קוסמטיקה לגבר ולאשה במחירים מוזלים והוגנים ברחבי רשת האינטרנט בישראל,

 

2. כל המשתמש באתר מאשר בפעולתו זו כי קרא  את התקנון  ומסכים לכתוב בו בהסכמה גמורה ולא תהא לו שום טענה ודרישה או תביעה משפטית כלפי האתר, וכיוצא בזה. תקנון זה יהווה בסיס משפטי לכל הילה לתביעה.

 

3. כל הפרטים שנרשמים שהם: שם פרטי ומשפחה, מ' זהות, כתובת, דוא"ל, וכל פרט מזהה נוסף הינם בהסכמת הלקוח, ויהיה זאת להוכחה מצד הלקוח שגמר דעתו לבצע את ההזמנה דרך אתר "Rnatural".

 

.4 כל המבצע פעולה  באתר או טלפונית מצהיר שהינו מתגורר בישראל והגיע לגיל 18 וקונה בכרטיס אשראי ששייך לו.  כל רכישה שתהא דרך האתר תהא כפופה לאישור חברת האשראי  או האתר "Rnatural".

 

5. כל פרטי הלקוח  נשמרים בחיסיון מוחלט ולא עוברים לצד ג' בלא אישור מהמשתמש- פרט למספרי כרטיס האשראי שעוברים לחברות האשראי או הסליקה.

 

6. שום פרט מכרטיס האשראי אינו נותר שמור במערכת.

 

7. מסירת פרטים  כוזבים כדי לקנות דרך האתר או הטלפון הינה פלילית, ומשתמש זה יהיה אחראי לכל נזק שיגרם בגינו לאתר  "Rnatural" עקב כך .

 

8. מפעילי האתר /מנהליו, יוכלו להפסיק את שירותי האתר בכל עת, בין אם נמסרה הודעה על כך מראש ללקוחות ולמשתמש  או שלא, ולא יהא  כל חוב כלפי לקוחות האתר ו/או צד ג'. עם זאת בעלי האתר יעמדו בהתחייבותם לספק את המוצרים שנקנו קודם סגירת האתר.

 

9. המשתמש באתר מודע לכך שכל קניה או כל השתמשות באתר מבוצע באחריותו הבלעדית.

 

10. לאחר ביצוע ההזמנה תישלח הודעה לתיבת הדואר האלקטרוני שנמסר בעת עדכון פרטי משתמש או ביצוע ההזמנה. בזאת יודגש, כי שליחת הודעה זו בדואר האלקטרוני אל מבצע ההזמנה אינה מהווה כלל ראיה או אסמכתא  שהתבצעה הפעולה ולא מחייבת את  "Rnatural" עד לאישור סופי של חברות האשראי ומפעילי האתר.

11.חיוב עלויות המוצר אשר נרכש באתר "Rnatural" או על ידי הזמנה טלפונית, יתבצעו באמצעות כרטיס אשראי שנסלק ע"י פלא-פיי.

 

11 א. והיה וידוע שאם העסקה בוצעה בהעברה בנקאית, המוצר ישלח רק לאחר שאושר בוודאות העברה של סכום התשלום המלא, ויכול לקחת גם עד 3-7 ימי עסקים.

 

אספקה

12. זמן אספקת המוצרים הינם. בדואר שליחים (בתוספת תשלום) הינו עד 3 ימי עסקים ובדואר רשום (בתשלום - חבילות בדואר ישראל) הינו בדרך כלל מ 3-10 ימי עסקים (אינו כולל ימי שישי ושבת ערבי וימי חג שאינם בכלל "ימי עסקים") וזאת לאחר קבלת אישור התשלום מחברת האשראי.

 

13. יצוין  שעם זאת על פי רוב בדואר שליחים, כל ההזמנות המתקבלות עד השעה 16:30 מגיעות בדרך כלל למחרת היום לכתובת שצוינה!

 

14. כל המוצרים המוצגים באתר מצויים במלאי (למעט המוצרים שלצדם מצוין אחרת). צוות האתר עורך מעקב קבוע אחר המלאי, מוצר שאיננו במלאי יצוין בסמוך אליו באופן בולט כי המוצר איננו במלאי. אם המוצר אינו במלאי עקב נסיבות חריגות בלבד, שלא היו ידועות בעת ביצוע ההזמנה על ידי הלקוח, (למשל מספר הזמנות גדול וחריג במיוחד שנקלטו בו זמנית באופן בלתי צפוי), אזי תימסר לצרכן הודעה תוך יום עסקים ויאפשר לו לבחור מוצר אחר או לבטל את העסקה ולקבל את מלוא הסכום בחזרה.

 

15. אספקת המוצרים תעשה ע"פ בקשת הלקוח לכתובת אשר צוינה בעת פקודת ההזמנה בכפוף למלאי וכמובן לאחר אישור חברות האשראי כפי שצוין .

 

16. דמי משלוח כוללים עלויות משלוח ועמלת הכנת החבילה למשלוח, לפי מחירון דואר ישראל וכוללים משלוח עד לסניף הדואר הקרוב לכתובת שהוזנה בעת ביצוע ההזמנה.

 

17. הוצאת המוצר מסניף הדואר מחייבת ת"ז או ייפוי כוח כתקנון דואר ישראל.

 

18. עם זאת מרגע יציאת הפריט למשלוח "Rnatural" אינה אחראית על כל נזק שיקרה וכמובן שיהיה בראיה ברורה שהפריט יצא למשלוח שהוא תקין.

 

מדיניות כללית:

19. כל לקוח המזמין באתר או דרך הזמנה טלפונית יהיה אחראי הבלעדי לשימוש במוצר שרכש באמצעות האתר.

20. "Rnatural" לא תהא אחראית ולא תישא בכל היזק ישיר ככל שיהיה, עקיף, או תוצאתי. שיגרמו למשתמש ו/או לצד שלישי כתוצאה משימוש או מרכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון, ותהא עילת תביעה אשר תהא, לרבות כל ההפסדים  הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא ומקרה שהוא.

 

21. ל- "Rnatural" נתונה הזכות לא לקבל מוצר לאחר 14 יום עקב מוצר שיירכש על ידי הלקוח הנובעת מחוסר התאמה למשתמש ו/או מטעות מביצוע הפעולה באתר בהקלדת נתוני הרכישה. וכן פרטים אישיים ומזהים שגויים שנמסרו למשלוח המוצר והמוצר לא הגיע ליעדו הלקוח יישא בהוצאות השליחה החוזרות.

 

22. כיוון שפריטי הקוסמטיקה רבים הם ומגוונים מאד אי לכך עלולים להיווצר בשגגה  אי דיוקים במ"ל או במילוי או שגיאות בחשבונית, וכן התמונות של המוצרים המוצגים לעיתים יתכנו הבדלים בין הגוון והעיצוב האמיתי של הפריט. במקרים חריגים אלה יש להגיש בקשה להנהלת האתר דרך חשבון משתמש או בטלפון ובמידה וימצא כך הלקוח יוכל לבטל את העסקה ללא עלויות ביטול.

 

23. בכל מקרה באם קיים הבדל בין התמונה לפירוט המוצר המכריע יהיה כיתוב המוצר ובמקרים חריגים יונהג כמו סעיף 24.

 

24 . "Rnatural" שומרת לעצמה זכות לשנות את תקנון האתר לא הודעה מוקדמת, וזאת ע"י פרסום  התקנון המעודכן באתר.

 

25. ל- "Rnatural" שמורה בכל עת, הזכות להוסיף או לגרוע מוצרים ממספר המוצרים המוצעים למכירה באתר.

 

26. הקניה באתר הינה ללקוחות פרטיים בלבד

 

27.  ל- "Rnatural" תישמר הזכות לשנות את תכונות האתר ומוצריו בכל עת.

 

28. "Rnatural" רשאית לשלוח  הודעות בדוא"ל שתוכנם מכיל פרסומות חיצוניות ושל האתר עצמו לאחר שהתקבל אישור מבעל כתובת המייל.

 

29. כל טפסי הרישום באתר יאובטחו.

 

30. כל סכסוך משפטי יידון באחת מערי המחוז ת"א, ירושלים, באר שבע או חיפה.

 

31. כל המחירים באתר בשקל חדש וכולל מע"מ כחוק.

 

מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה:

32. כל לקוח רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981, בתנאים הבאים:

א. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.

ב. הודעה על הביטול תימסר בפקס/דוא"ל/דואר.

ג. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת  של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור %5 או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם, המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.

ד. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון החברה.

ה. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית.

ו. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.

ז. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.

 

33. בקשת הביטול תוכל להתבצע דרך האתר בחשבון המשתמש או בדואר אלקטרוני info@Rnatural.co.il

 

34. במקרה שתתקבל הבקשה להחזרה. כל עלויות בגין ההחזרה כולל המשלוח תחול על הלקוח בלבד.

 

35. החזרת התשלום תתבצע באותה הדרך בו התבצעה אלא א"כ הוסכם אחרת.

 

36. באם המחיר של המוצר עלה או ירד הלקוח יקבל החזר על מחיר הקניה בלבד.

 

37. על  הלקוח לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו. במידה ומצא הלקוח כי קיבל מוצר פגום, ישלח הלקוח את המוצר באריזתו המקורית, בדואר רשום  ו"Rnatural" תחליף את המוצר הפגום במוצר חדש. במידה ונמצא שהמוצר שהלקוח החזיר תקין, המוצר ישלח בחזרה ללקוח  והלקוח יחויב  על עלויות המשלוח.

 

38. אין אפשרות החלפה של מוצרי מתנה שנותן האתר ללקוחותיו.

 

39.  במקרה של גורמים ו/או אירועים שלא בשליטת "Rnatural", באם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או במקרה של פעולות איבה ו/או מקרה חירום חלילה, רשאים בעלי האתר להודיע על ביטול הזמנה ספציפית כלשהי או הפסקת השירותים לאלתר.

 

40. כל הזכויות שמורות ל- "Rnatural" כל העתקת עיצוב חומר או טקסטים יעשו אך ורק ע"י אישור בכתב.

 

41. כל נזק שייגרם ע"י אי אלה מבאי האתר, גורם הנזק יישא בהוצאות התשלום.

 

42. תקנון זה נכתב  בתור גילוי נאות ולא חלילה מתוך שיש חשד לגבי כל אדם שהוא.

בעלי האתר "Rnatural" - עוסק מורשה: 24592453